Cep Telefonundan resimler silindi, geri getirilebilir mi?Consumer Products

Cep telefonlarımızın günlük hayatımızdaki yeri o kadar fazla ki artık onsuz yapamıyoruz. Resimlerimizi ve videolarımız telefonun kendi hafızasında saklıyoruz ve yedekleme yapılmıyorsa silme veya telefonu sıfırlama gibi durumlarda bu bilgilerimimiz kaybetmemiz içten bile değil.

Android ve IOS tabanlı sistemlerde bir veri silindikten sonra üzerine yeni veriler yüklenmediği yani telefonun kullanılmadığı durumlarda veri kurtarma çalışmaları yapılması imkan vermektedir.

Galerinizdeki resim, video , mesaj veya notları yanlışlık ile sildiyseniz telefonu servisimize getirdiğinizde bu kayıp verileri geri kazandırma imkanı olmaktadır.

SAMSUNG, LG, HTC, GENERAL MOBILE gibi android telefon markalarında bu müdahaleler daha yüksek iken APPLE telefonlarda müdahale imkanları son dönemlerdeki güncellemeler ile nispeten daha kısıtlanmıştır.

Ayrıca mobil telefon ve tabletlerin bozulduğu ve hiç açılmadığı durumlarda da chip-off tekniği dediğimiz çipin sökülerek kurtarma sistemlerimizde dekode edilmesi ile verilerin kurtarılması mümkün olmaktadır.

Veri Kurtarma Talep Formu