server-raid-nas

SERVER / RAID / NAS

Veri kayıplarından korunmak, mevcut verileri en iyi şekilde saklamak ve koruma için birden fazla disk içeren  sunucu ve yedekleme sistemleri kullanmak en iyi yöntemdir. Fakat her zaman ön görülmeyen aksiliklerin yaşanmasıda kaçınılmaz bir gerçektir.

RAID kontrol kartlarının arızalanması, RAID yapıda kullanılan disklerin aynı anda bozulması, elektrik kesintisi, virüs ve hacker atakları, kullanıcı hataları gibi etkenler ile yedekleme sistemleri ve server sistemlerde veri kaybı yaşanabilmektedir.

Veri Kurtarma Merkezimiz,

RAID-0 , RAID-5, RAID-6 ve RAID10 şeklinde yapılandırılmış IBM, DELL, HP v.b tüm server sistemlerden, SEAGATE, BUFFALO, QNAP , SYNOLOGY, IOMEGA, DROBO v.b. tüm ağ bağlantılı depolama aygıtlarından fiziksel ve yazılımsal veri kurtarma hizmeti vermektedir.

Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz analiz ile veri kaybı yaşanan depolama aygıtı incelenerek size maliyet ve süre hakkında rapor oluşturulmaktadır.

Diğer firmalarda istenen analiz ücreti, donör ücreti ve hizmet ücreti gibi ödemeler size çözüm sağlanmadığı gibi daha da maliyet çıkaran bir durumdur. Merkezimiz işlemin onaylanmadığı veya kurtarma operasyonunun olumsuz olduğu durumlarda herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Herhangi bir soru veya sorununuzda yardımcı olabilmemiz için iletişime geçiniz.

Veri Kurtarma Talep Formu