Hakkımızda

Arkadaş Bilgisayar olarak 2000 yılında başladığımız teknik faaliyetlerimizi 2006 yılından itibaren sadece veri kurtarma hizmeti olarak devam ettirmekteyiz.

Veri Kurtarma konusunda dünyanın en iyi firması kabul edilen ACE LABORATORY INC. ve SALVATIONDATA firmalarının Türkiye temsilciliğini de yapmış bir firma olarak gerek kişisel gerekse kurumsal binlerce müşterimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

2000 yılından beri gelişen teknoloji en yakında takip ederek bilenen tüm sabit diskler (HDD,SSD,SSHD v.b) , Server ve Raid sistemler, USB bellekler ve hafıza kartları gibi tüm depolama aygıtları üzerinde veri kurtarma hizmetleri vermekteyiz.

Konusunda uzman ekibimizle, kullandığımız en son sistemler ve stoklarımızdaki binlerce donör disk arşivimizle hızlı ve ekonomik çözümler sunmayı ilke edinmiş ve gerçek referanslarımızla çalışmalarımıza tüm şeffaflıkla devam etmekteyiz.

#Kaybedenolma mottosuyla her türlü depolama aygıtından veri kurtarma hizmeti sunan Arkadaş Veri Kurtarma Ltd.Şti. olarak müşterilerimizin güvenine layık olmak tek hedefimiz…

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Herhangi bir soru veya sorununuzda yardımcı olabilmemiz için iletişime geçiniz.

Veri Kurtarma Talep Formu