Gizlilik Politikamız

Veri kaybı yaşanan depolama aygıtının teknik servisimize form karşılığı teslim edilmesinden itibaren cihazların güvenliği Arkadaş Veri Kurtarma Merkezinin sorumluluğu altındadır.

Veri kaybı yaşanan depolama aygıtının incelenmesini müteakip Arkadaş Veri Kurtarma, müşteriye inceleme raporu ve Fiyat Teklifi sunacak, teklifin onaylanmasını müteakip kurtarma operasyonu gerçekleştirecektir. Arkadaş Veri Kurtarma; işlem yapılarak kurtarılan her türlü bilgi ve elektronik dokümantasyonun,  hiçbir şekilde ve hiçbir vasıta ile, hiçbir üçüncü şahsa satışının yapılmayacağını, yayımlanmayacağını, duyurulmayacağını, ifşa edilmeyeceğini,  iletilmeyeceğini, her ne amaçla olursa olsun kullandırılmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.  Aksi davranışlarda müşteri firmanın yetkili mahkemelere bu konuda açacağı davalarda her türlü maddi / manevi tazminat cezalarını ödemeyi ve diğer yasal yaptırımlara uymayı kabul, beyan ve taahhüt eder.

Tamamlanan ve teslimi gerçekleştirilen veriler ve tüm materyaller, müşteri tarafından yazılı olarak aksi bir talep gelmediği müddetçe 30 gün içinde geri dönüşümsüz olarak imha edilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Herhangi bir soru veya sorununuzda yardımcı olabilmemiz için iletişime geçiniz.

Veri Kurtarma Talep Formu