telefon-tablet

TELEFON/TABLET

Teknolojinin ayrılmaz bir parçası haline dönüşen akıllı telefonlarımız hayatımızı kolaylaştıran en önemli aygıtlardan biridir.  Günümüzde herkesin bir Akıllı telefona sahip olduğu ve  günlük yaşantımızda bu telefonları kullandığımız düşünüldüğünde tüm kişisel verilerin   (Rehber, Resim ve Videolar, Notlar) bu digital ortamlarda saklanmaktadır. Bu veriler düzenli olarak yedeklenmediğinda ise bir anda tüm bu verileri kaybetme ihtimalinin son derece yüksektir.

Şifrelerin unutulması, telefon ve tabletin fiziksel hasar alarak bozulması ve kullanım dışı kalması, sıvı teması, kısa devre, silme-formatlama gibi birçok neden ile bir anda tüm verilere erişim sonlanabilmektedir.

Kullandığımız en son veri kurtarma sistemleri ve teknikleri ile Apple, Samsung, HTC, LG , General Mobile v.b. marka akıllı telefon ve tabletlerde yaşanan veri kayıplarında rehber, resim -video ve not gibi kişisel verileri kurtarıyoruz.

Arkadaş Veri Kurtarma Telefon ve Tablet gibi mobil cihazlardan veri kurtarma işlemleri için 6698 sayılı “ Kişisel Verilerin Korunması” kanunu çerçevesinde sadece cihaz sahibinin hizmet taleplerini kabul etmektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Herhangi bir soru veya sorununuzda yardımcı olabilmemiz için iletişime geçiniz.

Veri Kurtarma Talep Formu