Neden Biz?

Her geçen gün büyüyen veri boyutlarına göz önüne alındığında verileri depolama ve saklama oldukça zorlaşmaktadır. Kişisel veya Kurumsal olsun verileri yedeklemek ve korumak için bir çok yöntem kullanılmaktadır. Diskler, Raid Sistemler, Flash bellekler bunların en yaygın olanlarıdır. Fakat bu aygıtlar zaman zaman kullanıcı hatalarından zaman zamanda üretime bağlı kusurlardan erişilemez hale gelmektedir.

İşte tam bu durumlarda profesyonel destek almak en akıllıcasıdır. Çünkü kimi zaman yapılacak yanlış müdahaleler ile veriler tamamen kaybedilebilir.

Veri kaybı yaşanan bir durumda aşağıdaki talimatları uygulamak faydalı olacaktır.

  • Veri kaybı yaşanan medyaya fiziksel bir hasar vermeyiniz. Üst kapağını açmayınız. Ve bileşenlerini değiştirmeyiniz (Başka diske ait elektronik kart denemeyiniz)
  • Veri kaybı yaşanan diske erişim halen varsa formatlamayınız ve yeni bilgi yüklemeyiniz.
  • Bilinçsiz müdahalelerden kaçınmak için işin uzmanı olmayan elektronikçi veya bilgi işlem uzmanına diski kurcalatmayınız. Unutmayınız ki arıza durumlarında ilk müdahale çok önemlidir ve bu aşama herhangi bir müdahale görmemiş disklerden %99 oranında veri  kurtarılabilir.
  • Diski güvenilir ve referansları gerçek, bu işin uzmanı veri kurtarma firmalara teslim edin. Etik olmayan şekilde çalışan, verilerinizi kurtarıp sonrasında verilere ve duruma göre fiyat çıkaran, fiyat kabul edilmeyence diski sabote eden kişi ve kuruluşların olduğu asla unutmayın. Bu nedenle fiyat alırken diski teslim etmeden sizin yanınızda fiyatlandırmalarını talep ediniz.  Diski teslim edecekseniz de herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için diskin önlü-arkalı bir görselini kendinizde saklayınız.

Arkadaş Veri Kurtarma 2000 yılından beri veri kurtarma konusunda faaliyet gösteren, kendini bu konuda tüm Türkiye’ye kanıtlamış ve gerçek referanslar sunan bir firmadır.

Sektörde yıllardır yaptığı sayısız kurtarma işlemleri ile hem kişisel hem de kurumsal binlerce müşterisine hizmet vermektedir.

Ücretsiz olarak yapmış olduğumuz analiz ile işlemin başında ne ödeyeceğiniz bilirsiniz ve sonrasında sürpriz ücretlerle karşı karşıya kalmazsınız.

Verilerin kurtarılamadığı veya eksik olarak kurtarıldığı durumlarda herhangi bir ödeme talep etmeyiz. Veri Yok-Ödeme Yok prensibi ile sadece başarılı işlemlerden ödeme talep edilir.

Gizlilik Taahhütnamesi ile verileriniz  ve kişisel bilgilerinizin güvendedir.

Arkadaş Veri Kurtarma stoklarında bulundurduğu donor disk arşivi ile hem hızlı hem de ekonomik düzeyde işlemler gerçekleştirir.

İşlemler İstanbul’daki Laboratuarımızda yetkili personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Fiyatlandırmalarımız kesindir. Analiz sonucunda belirlenen fiyatımız sonrasında ekstra maliyetlerimiz oluşsa da verdiğimiz fiyatlara sadık kalarak işlemlerimizi gerçekleştirir ekstra ücret talep etmeyiz.

Türkiye’de sadece bizim gerçekleştirmiş olduğumuz Randevulu Analiz ile diskiniz sizin yanınızda incelenir ve fiyatlandırma yapılır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Herhangi bir soru veya sorununuzda yardımcı olabilmemiz için iletişime geçiniz.

Veri Kurtarma Talep Formu