faq

Sıkça Sorulan Sorular

Arkadaş Veri Kurtarma olarak müşterilerimizden gelen başlıca soru ve bilgi taleplerini, sizi aydınlatmak amacıyla aşağıda paylaştık. Bu konular dışında sormak istediğiniz her türlü bilgi için bize 0212-211 9293 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Verilerin yazıldığı Manyetik plakanın hasar aldığı, çizildiği ve kırıldığı durumlarda veri kurtarma imkanı yoktur. Silenen veya Formatlanan disklerde ise veri kaybı depolama aygıtına başka verilerin yüklendiği ve istenen verilerin üzerinde yeni verilerin yazıldığı durumlarda kurtarma imkanı olmayabilir.

Hayır, Tüm veri kurtarma hizmetlerimiz firmamızın İstanbulda bulunan labarotuarında kendi personelimiz ve ekipmanlarımız ile yapılmaktadır.

Fiyatlandırma disklerdeki arızaya, kullanılacak olan donör sayısına ve modeline, çalışma süresine ve işlemin zorluğuna göre değişiklik göstermektedir. Net fiyatlandırma ücretsiz olarak yaptığımız analiz sonrasında oluşturulmaktadır.

Analizimiz sırasında sadece tespit yaptığımızdan fiyatın yüksek geldiği durumlarda hiçbir ücret ödemeden diskinizi aynen geri alabilirsiniz.

Sabit diskler, Usb Bellekler, Harici diskler, Hafıza Kartları , Raid Sistemler, DVR cihazları gibi tüm depolama aygıtlarından veri kurtarma hizmeti vermekteyiz.

SSD diskler mekanik disklerin aksine sadece elektronik set ve hafıza çiplerinden oluşmaktadır. Arkadaş Veri Kurtarma olarak en son veri kurtarma sistemlerini kullanarak SSD disklerden veri kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Fiziksel hasar almış disklerden manyetik plaka hasar almadığı sürece veri kurtarma imkanı mevcuttur.

Üzerinde yeni resim çekilmediği sürece her zaman veriler kurtarılabilir.

Ürünü güzel bir paket yaparak kargo ile veya bizzat elden servisimize teslim edebilirsiniz.

Evet, Açılmayan ve hasar almış cep telefonlarından chip-off dediğimiz hafıza çipinin sökülüp okunması işlemi ile veriler kurtarılabilir.

WD marka 3,5″ ve 2,5″ serisi taşınabilir diskler donanım şifreli ürünlerdir. Arkadaş Veri Kurtarma olarak bu seride şifresini unuttuğunuz sürücüdeki verileri kurtarabiliriz.

Android telefonlardaki ekran deseni şeklini unutsanız bile tüm verileri eksiksiz kurtarabiliriz.

Bu problem diskin fabrika yazılımdan kaynaklanmaktadır. Firmware dediğimiz bu kod PC-3000 sistemlerimizde yeniden yapılandırılarak tüm veriler kurtarılabilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Herhangi bir soru veya sorununuzda yardımcı olabilmemiz için iletişime geçiniz.

Veri Kurtarma Talep Formu