usb-flash

USB FLASH

Usb  Bellekler mevcut bilgileri yedekleme ve taşıma için en kullanışlı ve en ekonomik yöntemdir. Kolay taşınabilir olması ve her bilgisayarda en az bir USB portunun bulunması verilerimizi depolamada en çok tercih edilen aygıt olması sağlamıştır.

Fakat USB bellekler de elektriksel sorunlar, fiziksel hasarlar, silme-formatlama, virüs atakları sebebiyle en çok bozulan depolama ortamlarının da başında gelmektedir.

USB bellekler kapasitesine göre 1 ve daha fazla hafıza çipinden  oluşmaktadır. Bu çiplere bilgi yazılması metodunu belirleyen bir algoritma çipi ile veri giriş-çıkışı gerçekleştirilir.

USB bağlantısının kırılması ve kopması, kontrol çipinin kısa devre olması, hafıza çipindeki sektör hataları donanımsal problemlere,  silme-formatlama ve virüs atağına bağlı veri kayıpları ise yazılımsal problemlere en iyi örneklerdir.

Arkadaş Veri Kurtarma Hizmetleri olarak USB belleklerdeki her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlara bağlı veri kayıplarında kurtarma hizmetleri sunmaktayız.

USB belleklerde olduğu gibi aynı mantıkla üretilen ve kullanılan SD (Secure Disk), MicroSD , Compact Flash ,CFast, Memory Stick gibi kamera ve fotoğraf makinelerinde kullanılan hafıza kartları üzerinde de kurtarma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bu işlemlerle ilgili olarak sitemizdeki Fiyatlandırma sekmemizden bilgi alabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Herhangi bir soru veya sorununuzda yardımcı olabilmemiz için iletişime geçiniz.

Veri Kurtarma Talep Formu