Ücretsiz Analiz ile Veri Kurtarma Maliyeti

Arkadaş Veri Kurtarma Merkezi olarak ücretsiz analiz prensibi ile çalışırız.

Ücretsiz analizimiz 2 şekilde işlemektedir

1. Ürünü teknik servisimize elden veya kargo ile ulaştırınız. Disk servisimiz tarafından teslim alındıktan 24 saat içinde incelenerek tarafınıza kurtarma yüzdesi, fiyatlandırma ve ortalama süre hakkında teklif sunulacaktır.

Ağır hasarlı diskler (Yangına ve sele maruz kalmış diskler v.b) , müdahale görmüş ve üst kapağı açılmış diskler, RAID yapılı sistemlerde analiz süresi 24 saatten daha uzun sürebilir.

2. Randevulu Analizimiz ile 30 Dakika içinde arızalı medya incelenerek tarafınıza fiyatlandırma ve ortalama süre belirtilir.

* Daha Önce müdahale görmüş, üst kapağı açılmış, üzerinde belirgin şekilde darbe, ezik ve kırılma tespit edilen disklerde 30 Dakikada Analiz sistemi geçerli değildir.

* USB , SATA ve PATA arabirime sahip disklerde bu sistem geçerli olup RAID Diskler, SCSI , SSHD, SSD ve SAS arabirime sahip disklerde randevulu analiz sistemi uygulanmamaktadır.

Yapmış olduğumuz analizler tamamen ücretsiz olup veri kurtarma imkanı olan işlemlerde müşteriye sitemizde belirtilen Fiyat Politikamız çerçevesinde fiyatlandırma sunulmaktadır.
Taban Fiyatlandırmamız 100 USD.DIR.

Arkadaş Veri Kurtarma sadece veri kurtarma hizmeti sunmakta olup disk tamiri, bilgisayar tamiri gibi kendi iş kolu dışında işlemler kabul etmemektedir.

Marka bağımsız olarak veri kurtarma hizmeti sunmakla beraber Seagate , Western Digital , Maxtor , Samsung , Fujitsu ,Toshiba marka sabit disklerin Pcb, Okuyucu Kafa ve motor arızası, Yüzey hasarı, Formatlama-silme , virüs atağı gibi sorunlardan kaynaklı veri kayıplarında çözümler sunmaktayız.

Bilgisayarlar tarafından algılanmayan SAMSUNG , SanDisk , Kingston, Hi-level , Adata , OCZ , Micron, Intel, Corsair, Plextor, Western Digital, Lite-on, Lexar gibi bilenen tüm katı disklerde (SSD – Solidstate) disklerden veri kurtarma işlemi yapılmaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Herhangi bir soru veya sorununuzda yardımcı olabilmemiz için iletişime geçiniz.

Veri Kurtarma Talep Formu